Сорти

Сорт Альба

Альба – сорт італійської селекції, дуже ранній. Рослина – невибаглива до умов вирощування, дуже родюча, проявляє високу стійкість до холодних зим та до кореневих хвороб. Плоди: крупні та одноманітні з глянцевим блиском, яскраво червоні. Смак солодко-кислуватий. Консистенція м’ясиста, з хорошими властивостями до транспортування. Цей сорт підходить для вирощування як в парникових умовах, так і на відкритих плантаціях поля, даючи вражаючі, якісні результати.

Сорт Хоней

Хоней – ранній, високоврожайний та морозостійкий сорт американської селекції. Витривалий до грибкових захворювань, тому добре переносить дощову погоду. Ягоди великих розмірів, ароматні та смачні. Дозрівають в травні-червні. Транспортабельна.

Сорт Роксана

Роксана – італійської селекції New Frutis. Це невибагливий, високоврожайний, середньостиглий сорт, стійкий до низьких температур. Ягода крупна, з яскраво матовим блиском. Підходить як для десертного споживання, так і для переробки. Добре себе рекомендує як в парникових умовах, так і на відкритих плантаціях у полі. Сорт стійкий до хвороб як листяних, так і кореневих.

Сорт Флоренс

Флоренс – високоврожайний cорт з відмінним солодким смаком. Стійкий до хвороб, стійкий до борошнистої роси, плямистості листя та сірої гнилі. Кущі великі, сильно рослі, листя глянсові темно-зелені. Рекомендований для вирощування у відкритому грунті, а також у теплицях, добре переносить жарку погоду.

Сорт Grandarosa

Grandarosa-є новим сортом плуниці,схрещеним із сортами (Granda x Camarosa) в 2011році.Рослина з добре розвинутою листовою та кореневою системою. Витривала до холодних зим.Листя з ясно-зеленим відтінком із характерним блиском. Квітоноси доростають до поверхні листя в досить рясному порядку.Плоди крупні та дуже смачні,солодкуваті ,правильної форми.Оранжево- червонуватого відтінку з характерним блиском.Досить транспортабельні.Цей сотр є середньо-раннім з обільним плодоношенням. Плоди мало піддаються сірій гнилі.Сорт Grandarosa винайдений у Польщі в місті Скерневіче в інституті огродніцтва.

Сорт San-Andreas

San-Andreas – ремонтантний сорт полуниці селекціонований в США (UC-PAVIS).Рослина висока з не густим листовим покровом з темно-зеленим  відтінком .З середньою витривалістю до холодних зим.Плоди транспортабельні та досить смачні. Користуються гарним товарним попитом.Термін плодоношення літо-осінь до перших приморозків.
 

Сорт Magnum

 
Magnum-середньостиглий сорт. Селекціонований у Франціїї (Marionet SCEA).Сорт десертний з смачними та великими ягодами. Плоди ясно червоні мають характерний блиск. Гарно переносять транспортування. Кущ міцний зі середнім зростом. Досить стійкий до хворіб. Надається для вирощування як у відкритому грунті так і в теплицях.

Сорт Vibrant

Vibrant-ранньостиглий сорт.Селекція Англія. Плоди зазвичай високої якості та дуже смачні. Плодоносить на 2-3 дні швидше за сорт Хоней. Розмір ягоди 30-80 грам. Забарвлення рівномірно червоне зі сильним блиском. Однорідна форма конічна і серце-подібна. Щонайменше 90% плодів вищого сорту якості. Смак дуже солодкий 8%цукру. Рослина має міцний кущ, не надто загущений, середнього зросту. Чудово підходить як для десерту так і для консервації.
 

Cорт: Румба.

Походження із Голландії фірми (FRESH x FORWARD).Сорт ранній,доспіває одночасно з сортом Хоней.
Якість плодів висока з чудовим солодким смаком.Добре себе зарекомендувала у наших кліматичних умовах.Сильною стороною цього сорту являється висока стійкість до грибкових захворювань. Плоди великі,одноманітної форми. Гарно переносять транспорт. Румба надається вирощувати у відкритому грунті та в теплицях.
 

Сорт Доміно (R969)

Походження Польща.
Надранній сорт з гарним смаком та хорошою транспортабельністю.Стійкий до кореневих хворіб. Ягоди однорідно достигають і не містять стержня.Кущ не надто загущений з середнім зростом. Добре надається у вирощуванні як у відкритому грунті так і в теплицях.
 

Сорт Мальвіна.

Пізньостиглий , винайдений методом схрещення сортів (SOFIE x KLON) у 1998 році. Рослина витривала,кущ сильний з темно-зеленим листям і глянцевим блиском. Мальвіна цвіте під листям і самозапилюється. Плоди великі,твердуваті з червоною мякотю. Дуже смачні як у дитинстві.
 

Друк на футболках