Сорти

Сорт Альба

Альба – сорт італійської селекції, дуже ранній. Рослина – невибаглива до умов вирощування, дуже родюча, проявляє високу стійкість до холодних зим та до кореневих хвороб. Плоди: крупні та одноманітні з глянцевим блиском, яскраво червоні. Смак солодко-кислуватий. Консистенція м’ясиста, з хорошими властивостями до транспортування. Цей сорт підходить для вирощування як в парникових умовах, так і на відкритих плантаціях поля, даючи вражаючі, якісні результати.

Сорт Хоней

Хоней – ранній, високоврожайний та морозостійкий сорт американської селекції. Витривалий до грибкових захворювань, тому добре переносить дощову погоду. Ягоди великих розмірів, ароматні та смачні. Дозрівають в травні-червні. Транспортабельна.

Сорт Мармелада

Мармелада – сорт італійської селекції, в культурі від 1988 року. Це відмінний сорт з крупними, красивими та смачними ягодами. Добре підходить як для вирощування в парниках, так і на плантаціях у полі. М’якоть ягід темно-червона, м’ясиста, вишуканого смаку, ароматна. Хворобостійка, стійка до сірої гнилі, морозостійка.

Сорт Роксана

Роксана – італійської селекції New Frutis. Це невибагливий, високоврожайний, середньостиглий сорт, стійкий до низьких температур. Ягода крупна, з яскраво матовим блиском. Підходить як для десертного споживання, так і для переробки. Добре себе рекомендує як в парникових умовах, так і на відкритих плантаціях у полі. Сорт стійкий до хвороб як листяних, так і кореневих.

Сорт Флоренс

Флоренс – високоврожайний cорт з відмінним солодким смаком. Стійкий до хвороб, стійкий до борошнистої роси, плямистості листя та сірої гнилі. Кущі великі, сильно рослі, листя глянсові темно-зелені. Рекомендований для вирощування у відкритому грунті, а також у теплицях, добре переносить жарку погоду.

Сорт Grandarosa

Grandarosa-є новим сортом плуниці,схрещеним із сортами (Granda x Camarosa) в 2011році.Рослина з добре розвинутою листовою та кореневою системою. Витривала до холодних зим.Листя з ясно-зеленим відтінком із характерним блиском. Квітоноси доростають до поверхні листя в досить рясному порядку.Плоди крупні та дуже смачні,солодкуваті ,правильної форми.Оранжево- червонуватого відтінку з характерним блиском.Досить транспортабельні.Цей сотр є середньо-раннім з обільним плодоношенням. Плоди мало піддаються сірій гнилі.Сорт Grandarosa винайдений у Польщі в місті Скерневіче в інституті огродніцтва.

Сорт Elsanta

Elsanta – сорт Голландський селекціонований в 1981 році з сортами (Gorella x Hollidey). Середнього терміну стиглості плодів.Рослина – зріст середньо-сильний.Листя не великі з світло-зеленим відтінком.Квітконоси , потужні на рівні з поверхнею листя. Рослина видає досить мало розеток на саджанці.Середньо витривала до хвороб.Плоди середніх та великих розмірів ,ясно-червоного забарвлення та характерним блиском і дуже приємним . солодким смаком та ароматом. Мякоть світло-рожева та червона в перестиглих плодах, дуже соковита. Середньо транспортабельна.

Сорт Albion

Albion – ремонтантний сорт полуниці селекціонований в США,(UC-PAVIS).Рослина досить сильна з середнім зростом. Листя темно-зеленого забарвлення. Плоди середні та великі з приємним смаком та хорошею транспортабельністю. Термін плодоношення Літо-осінь до перших приморозків.

Сорт San-Andreas

San-Andreas – ремонтантний сорт полуниці селекціонований в США (UC-PAVIS).Рослина висока з не густим листовим покровом з темно-зеленим  відтінком .З середньою витривалістю до холодних зим.Плоди транспортабельні та досить смачні. Користуються гарним товарним попитом.Термін плодоношення літо-осінь до перших приморозків.
 

Сорт Magnum

 
Magnum-середньостиглий сорт. Селекціонований у Франціїї (Marionet SCEA).Сорт десертний з смачними та великими ягодами. Плоди ясно червоні мають характерний блиск. Гарно переносять транспортування. Кущ міцний зі середнім зростом. Досить стійкий до хворіб. Надається для вирощування як у відкритому грунті так і в теплицях.

Сорт Vibrant

Vibrant-ранньостиглий сорт.Селекція Англія. Плоди зазвичай високої якості та дуже смачні. Плодоносить на 2-3 дні швидше за сорт Хоней. Розмір ягоди 30-80 грам. Забарвлення рівномірно червоне зі сильним блиском. Однорідна форма конічна і серце-подібна. Щонайменше 90% плодів вищого сорту якості. Смак дуже солодкий 8%цукру. Рослина має міцний кущ, не надто загущений, середнього зросту. Чудово підходить як для десерту так і для консервації.
 
 
 

Друк на футболках